Conor McGregor ohlásil odchod do dôchodku: Na účte má astronomickú sumu!

Conor McGregor je jedným z najvýraznejších a zároveň najkotroverznejšík bojovníkov MMA, ktorý sa zaslúžil za neuveriteľné sporpularizovanie svojho športu. Conor však vo svojich 30 rokoch len pred pár minútami ohlásil na Twitteri definitívny odchodo do dôchodku!

 

Hviezda Írskeho bojovníka začala výrazne upadať pre jeho neaktivitu, no všetko sa zlomilo po prehre s ruským zápasníkom Khabibom Nurmagomedovom. Conor sa po porážke dlhšie dožadoval odvety, no Rus ostával voči jeho výzvam chladným a napriek veľkej McGregorovej snahe o ďalší hviezdny zápas ho odmietali aj ostatné osobnosti UFC.

Možno aj táto frustrujúca situácia prinútila Conora ohlásiť definitívny odchod do dôchodku, no zároveň netreba zabúdať na fakt, že Conor podobné vyhlásenia podával aj v minulosti a tak by všetko mohlo byť len jeho ďalším marketingovým ťahom.

Tak-či-onak jedno je isté. Conor McGregor už navždy ostane velikánom svojho športu, pričom nikto pred ním a zatiaľ ani nikto po ňom neurobil pre svet MMA toľko, čo práve on. Za svoje výkony pritom samozrejme dostal aj viac, ako slušne zaplatené a na účte by mu mala svietiť priam astronomická čiastka, vo výške viac, ako 100 miliónov dolárov.

Conor Mcgregor vs. Khabib Nurmagomedov:

McGregor vs. Nurmagomedov – Bitka po zápase:

Khabib Nurmagomedov – tréning s medveďom:

Zdroj/Foto: Twitter, youtube