Charlie a Alan: 10 najlepších scén v celej histórií seriálu Dva a pol chlapa!

Dva a pol chlapa je bezpochyby jedným z najpopulárnejších a najlepších seriálov v histórií situačných komédií a po celom svete si získal milióny fanúšikov. Televízia CBS ho do svojej programovej štruktúry zaradila ešte v roku 2004, pričom na televíznych obrazovkách zotrval úctyhodných jedenásť rokov!

 

Celkovo sa fanúšikovia seriálu dočkali dvanástich sérii pričom posledná klapka padla presne 19. februára 2015. Hlavnými protagonistami seriálu sa stali herci Charlie Sheen (Charlie Harper), ktorého v neskorších sériách vystriedal Ashton Kutcher (Walden Schmidt) a Jon Cryer (Alan Harper), ktorý bol zároveň jedinou postavou, ktorá sa objavila v úplne každej epizóde.

Seriál získal aj mnoho ocenení, vrátane 23 nominácii na Cenu Emmy a 2 nominácie na Zlatý Glóbus a v rokoch 2004 a 2007 až 2009 vyhral cenu People’s Choice Awards v kategórii Obľúbená televízna komédia.

Málokto vie, že seriál sa natáčal v pôvodných kulisách sitkomu zo 70. rokov Laverne a Shirley, pričom Jedinou zmenou je malá chodba dole pri schodoch a trochu väčšia kuchyňa.

Mimochodom, ak váš odjakživa zaujímalo, koľko vlastne platil Alan alimenty svojej bývalej manželke Judith, bolo to presne 3 875 dolárov mesačne. Dosť bolo faktov, poďte sa spoločne s nami pozrieť na sľúbených 10 najlepších scénok dnes už ledendárneho seriálu.

Dva a pol chlapa najlepsie sceny

Dva a pol chlapa

10 najlepších scén v celej histórií seriálu Dva a pol chlapa:

Alan chodí so staršou dámou:

Príhovor k Alanovým narodeninám:

Jakeovo rande:

Charlie telefonuje s mamou:

Alan objaví v Charlieho izbe skrytú kameru:

Mama a Charlie vysvetľujú Alanovi, že si nemé vziať ženu, ktorú pozná zopár dní:

Berta je top:

Charlie Harper fajka:

Alan má rande:

Pánska jazda:

Zdroj/Foto: youtube, wikipedia