Chalani si užívajú poriadny luxus: Pozrite, kde sú ubytovaní Slovenskí hokejisti počas MS 2019!

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 sú v plnom prúde a nás už dnes večer čaká mimoriadne vyčerpávajúci zápas proti Kanade. Mimochodom, ak vás zaujíma kompletný rozpis zápasov pre najbližšie dni, kliknite priamo SEM! Pre túto chvíľu máme za sebou dva zápasy: Jeden víťazný proti USA (4:1) a jednu prehru s Fínskom (2:4). Premýšľali ste však niekedy nad tým, kde sú naši chlapci ubytovaní a kam sa chodia po zápasoch zrekreovať?

 

Chlapci sú počas šampionátu ubytovaní v Košiciach, no nebývajú v centre, ale v odľahlej oáze pokoja mimo všetkého mestského ruchu. Svoje brány pre nich otvoril luxusný, štvorhviezdičkový hotel Bankov, ktorý je najstarším historickým hotelom na Slovensku a svojich hostí úspešne víta už viac, ako 140 rokov.

Bankov okrem nádherného ubytovania v lone prírody ponúka svojim návštevníkom exkluzívnu reštauráciu, masáže, wellness či privátne kúpalisko, takže o našich chlapcov je skutočne dobre postarané.

Ak by vás zaujímali nejaké tie pikošky priamo z diania šampionátu, dávame do pozornosti cenník priamo z bufetu košickej Steel arény, nový klip k hokejovej hymne od Ondreja Kandráča či históriu majstrovstiev sveta od roku 1920 – článok nájdete tu.

Dosť bolo rečí, poďte sa spoločne s nami pozrieť na to, kde sú to tí náši chlapci ubytovaní. Dámy a páni, važení čitatelia, pohodlne sa usaďte a načerpajte inšpiráciu pre prípadnú dovolenku. Stránku hotela Bankov si môžete pozrieť priamo TU! 

Hotel Bankov:

Hotel Bankov – fotografie:

hotel bankov

hokej kosice

kde su ubytovani hokejisti

kde su ubytovani slovenski hokejisti

ms 2019 ubytovanie

ubytovanie kosice

Zdroj/Foto: Hotel Bankov, youtube, facebook – Adrej Sekera, booking.com