Chalan šikanoval spolužiaka: Nakoniec ho zmlátilo dievča v sukničke!

Len včena sme vám priniesli príbeh Nathana. Chlapca, ktorý šikanoval spolužiakov a okrádal babičku umiestnili v rámci resocializačného programu do väzenia medzi skutočných kriminálnikov, pričom efekt na jeho psychiku bol priam neuveriteľný – video jeho hororového zážitku z väzenia si môžete pozrieť tu.

 

Dnes sa školskej šikane budeme venovať opäť a aj keď je video, ktoré o chvíľu uvidíte staré už niekoľko rokov, snímka rozhodne stojí za pozretie!

Dnešný príbeh sa odohral ešte v roku 2016 v Sonoma Valley High School v slnkom zaliatej Californii. Miestny študent tu dlhodobo šikanoval svojich spolužiakov, no len do chvíle, kým sa mu nerozhodla poriadne “prehovoriť do duše” jedna z jeho spolužiačiek.

Počas prestávky sa do agresívneho mladíka pustilo dievča v letných šatočkách a hoci sa jej agresor spočiatku vôbec nebál, nakoniec sa mladej bojovníčke podarilo protivníka doslova vypnúť tvrdým kolenom! Hovorí sa však, že raz vidieť je lepšie, ako storazy počuť takže dámy a páni, vážení čitatelia… užite si to!

Video:

Video si môžete porzieť tu.

Zdroj/Foto: youtube