Česko prišlo s revolučným vynálezom: Automatické, snehové reťaze!

Nasadiť snehové reťaze bolo až dodnes pre mnohých vodičov náročnou, ba až nesplniteľnou výzvou, no Česko prišlo s naozaj revolučným vynálezom, ktorý čoskoro dobije svet. Automatické snehové reťaze nasadíte veľmi jednoducho a navyše ich budete môcť kedykoľvek podľa potreby vysunúť či opäť zasunúť priamo z auta!

 

Jedná sa o skutočne revolučnú novinku, ktorá na trhu nemá obdoby. Výrobok sa nasadí veľmi jednoducho priamo na disk auta a o všetko ostatné sa postará automatika. Zariadenie je vybavené akýmisi automatickými pazúrmi, ktoré sú extrémne učinné na ľade, ale aj rebrami, ktoré obopnú celú pneumatiku a pomôžu vám prejsť cez vysoký sneh.

Automatické, snehové reťaze je možné aktivovať a deaktivovať priamo z kabíny vodiča a to aj počas jazdy, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť posádky automobilu. Súprava na dve kolesá by sa mala pohybovať vo výške cca 800 eur, pričom pri vozidlách s pohonom 4×4 sa odporúča systémom vybaviť všetky kolesá. Hoci zariadenie poputuje priamo do výroby až o pár dní predobjednať si ho môžete prostredníctvom internetu už dnes!

Automatické, snežné reťaze:

Zdroj/Foto: youtube