Česko oplakávalo smrť Karla Gotta: Karel však prekvapil a ku všetkému sa vyjadril sám!

Za posledných pár hodín internetom začala šíriť správa, že Karel Gott skonal vo veku 79 rokov. Na sociálnych sieťach sa okamžite začali objavovať tisícky kondolencií a vyjadrenia úcty a tak si viete predstaviť, aké to bolo pre Čechov prekvapenie, keď sa k tomu vyjadril aj samotný božský Kája!

 

Správa o Gottovej smrti prišla skutočne nečakane, keďže majstra prepustili z nemocnice v dobrom stave len túto nedeľu a všetko nasvedčovalo tomu, že starý pán sa cíti dobre.

I keď bol internet správami o Gottovej náhlej smrti doslova preplnený, bolo veľmi zvláštne, že sa k tejto téme nevyjadrilo ani jedno seriózne  médium. Mnohé české média totiž túto správu síce zachytili, no nedokázali ju overiť.

Pred pár hodinami sa všetko vyjasnilo a správy o smrti legendy dementoval samotný Karel Gott, ktorý prostredníctvom sociálnej siete zanechaj jasný odkaz: Rád bych se podíval do tváře té osobě, která mě dnes pohřbila zaživa. Snad se u toho aspoň dobře pobavila. Pro ty, kteří se o mě bojí, vzkazuji: fajn se mám….

Zdroj/Foto: facebook