Čaputová v riflovom a obutá v Conversách: Takto sa vymódila na festival Pohoda!

Dnes ráno sme vám priniesli článok o údajnom spojení Zuzany Čaputovej (46 rokov) a Georga Sorosa a k našej novozvolenej prezidentke sa ešte na malú chvíľu vrátime. Zuzana sa totiž zúčastnila aj tohtoročného festivalu Pohoda, kde sa objavila v netradičnom outfite.

 

Festival Pohoda sa od roku 2011 tvári pomerne apoliticky a účasť aktívnych politikov odmieta. Výnimku však organizátori v minulosti udelili Ivete Radičovej, českému kniežaťu Karlovi Schwarzenbergerovi  či Andrejovi Kiskovi a v tejto tradícii “špeciálnych hostí” sú zdá sa odhodlaný pokračovať.

Tohto roku totiž srdečne privítali súčasnú prezidentku Zuzanu Čaputovú pričom tá svojich fanúšikov príjemne prekvapila uvolnenou garderóbou v podobe riflovej bundy, ľahkých šiat a tenisiek legendárnej značky Converse… Na margo celého festivalu sa prezidentka vyjadril nasledovne:

“Aj tento rok je na Pohode vynikajúca atmosféra. Som vďačná za priazeň, ktorej sa mi dostalo. Potlesk na začiatku debaty so Štefanom Hríbom bol silným zážitkom. Stretla som aj veľa milých ľudí z mimovládnych organizácií, ktorí sa venujú mimoriadne dôležitým aktivitám, čo si veľmi vážim. Želám nám všetkým čo najviac pohody.

Zuzana Čaputová – Pohoda 2019:

caputova pohoda 2019

caputova converse

caputova pohoda 2019

Zdroj/Foto: Instagram – zuzana_caputova, facebook – Zuzana Caputova