Božanka prehovorila: Bola svadba s Jakubcom len výmysel?

Presne 17. novembra roku 2018 sa mala uskutočniť svadba medzi šlágrovým spevákom Martinom Jakubcom a jeho výrazne staršou partnerkou Božankou. Jakubec dokonca na svoju veľkolepú svadbu predával lístky za nemalé peniaze, no nakoniec je všetko inak!

 

Prvé podozrenie, že vedci nie sú úplne s kostolným poriadkom vzniklo, keď Jakubec oznámil, že svadba prebehla na tajnom mieste v Srbsku a odmietol ukázať sobášny list.  Pre portál pluska.sk však najnovšie prehovorila aj samotná Božanka, ktorá jasne potvrdila, že toľko spomínaná svadba bola len mediálnou fraškou:

Chcem oznámiť, že po vzájomnej dohode sa rozchádzame ako partneri s Martinom Jakubcom. Hlavným dôvodom sú neustále útoky ľudí na internete, ktorí riešia hlavne môj vek. Ja som sa nechcela vydávať, pretože som tušila, ako to môže dopadnúť…

Božanka sa ďalej v rozhovore priznala, že zo začiatku jej náklonosť mladšieho partnera imponovala, no zároveň ju neskutočne vyčerpávali neustále útoky médií a ľudí na sociálnych sieťach, ktoré sú zároveň dôvodom, prečo v tejto komédií nechce viac pokračovať.

K fiktívnej svadbe sa pred pár dňami neoficiálne priznal aj samotný Martin Jakubec, ktorý počas konverzácie s jedným zo svojich fanúšikov na otázku či sú s Božankou manželmi odpovedal jasne: NIE!

Rozhovor na Instagrame:

Martin Jakubec – pieseň pre Božanku:

Zdroj/Foto: youtube, pluska.sk