Baba Vanga: 5 hrozivých predpovedí na rok 2019!

Baba Vanga – vlastným menom Vangelia Pandeva Dimitrova sa narodila 31. januára 1911 v Bulharsku a hoci umrela už roku 1996, predpovede, ktoré po sebe zanechala vyrážajú svojou presnosťou dych. Hovorí sa, že predpovedala pád dvojičiek, mohutné indické tsunami z roku 2004 a dokonca anglický Brexit!

 

Ešte skôr, ako vám prezradíme čo všetko nás čaká v roku 2019 – a že sa veru nemáme na čo tešiť – nahliadnime do histórie. Život baby Vangy je opradený skutočne veľkým množstvom mýtov a zahalený rúžkov tajomstva: Legenda hovorí, že o zrak prišla v ranom detstve počas silnej búrky a práve vtedy jej malo vyrásť akési tretie oko, vďaka ktorému dokázala vidieť do budúcnosti.

Pravdou je, že baba Vanga sa tešila veľkej popularite už za počas socializmu. Navštevovali ju mnohí, stranícky predstavitelia čím sa neraz dostali do problémov, keďze veštenie bolo v príkrom rozpore s komunistickou ideológiou. Hoci svojimi veštbami dosahovala vysokú štatistickú úspešnosť, socialistický režim sa na ňu díval s veľkou nedôverou.

Niet sa čomu čudovať, keďže komunistická ideológia je postavená na ateizme a racionálne, technickom myslení… Pradoxne však baba Vanga dokázala pomerne presne predpovedať rozpad sovietskeho zväzu, katastrofu v Černobyle a dokonca dátum smrti Jozefa Stalina. Dosť bolo histórie, poďme sa pozrieť na to, čo nás čaká v roku 2019.

Baba Vanga – 5 hrozivých predpovedí na rok 2019:

  • Ťažká choroba Donalda Trumpa – Podľa baby Vangy by v roku 2019 mala amerického prezidenta Donalda Trumpa postihnúť ťažká choroba v dôsledku ktorej príde o sluch a to nie je všetko. Veľké nebezpečenstvo totiž horozí aj jeho rodine ktorá by sa mala stať účastníkom vážne, dopravnej nehody.
  • Atentát na Vladimíra Putina V priebehu roku 2019 by mal byť spáchaný atentát na ruského prezidenta Vladimíra Putina. Poďla veštby bude zradcom niekto z jeho najbližších a tak by si mal Putin dávať veľký pozor na to s kým sa stretáva a a kto ho ochraňuje.
  • Na Rusko dopadne asteroid – Podľa jednej z predpovedí by mal na územie ruskej federácie doapdnúť v roku 2019 asteroid, no baba Vange nešpecifikovala konkrétne miesto dopadu, ani rozsah škôd.
  • Ekonomická kríza v Európe – Európu by mala zasiahnuť veľká ekonomická kríza, ktorá prehĺby chudobu a spustí mohutnu vlnu demonštrácií.
  • Ničivé tsunami – Obrovskú tsunami by malo spustošiť Pakistan, Indiu, časti Číny, Japonska, Indonézie, ale aj časti Aljašky.

Zdroj/Foto: wikimedia commons