Avengers sa čoskoro predstavia v novej hre: Fanúšikovia sú však zhrození z nepodarenej grafiky!

Snímka Avengers: End Game ešte stále valcuje svetové kiná a fanúšikovia po celom svete majú ďalší dôvod na radosť. Autori z herného štúdia Crystal Dynamics totiž  prisľúbili, že nadupaný herný titul s názvom Marvel’s Avengers: A-Day by sa mal na pultoch predajní objaviť už začiatkom budúceho roka!

 

V prvom vydaní si budete môcť zahrať za Captaina Americu, Thora, Black Widow, Hulka či Iron Mana, no časom by mali do hry pribudnúť aj ďalší hrdinovia formou bezplatného updatu. Autori herného spracovania Avengerov majú pritom v pláne vytvárať pravidelné obsahové prídavky a všetkým hráčom sľubujú neopakovateľný zážitok.

Po vydaní prvého traileru však ostalo mnoho fanúšikov prekvapených a grafický vizuál hry okamžite podrobili tvrdej kritike: “Vyzerá to ešte horšie, ako hry na mobilné telefóny!” – “Tá grafika je z roku 2005?” – “Tak toto sa bude dať hrať aj na kalkulačke” znejú prvé vyjadrenia  zklamaných fanúšikov.

Ako sa herné štúdio s nepriaznivými reakciami vysporiada a či bude finálna verzia hry vyzerať o niečo lepšie je v tejto chvíli vo hviezdach, no  vy si každopádne môžete vychutnať novučičký trailer. Dámy a páni, pohodlne sa usaďte a poďme na to. Mimochodom, ak by vás zaujímalo, ako vyzerali Avengeri vo filmoch z minulého sotorčia, určite si kliknite na náš starší článok –  retro Avegers!

Marvel’s Avengers: A-Day:

Zdroj/Foto: facebook. youtube