Attila Végh vs. Karlos Vémola: Schyľuje sa k fightu storočia?!

Najväčší, slovenský šampión MMA a víťaz Bellatoru z roku 2012 Attila Végh by zdá sa konečne mohol nastúpiť proti bezkonkurenčne najväčšiemu, českému šampiónovi a veteránovi najprestížnejšej bojovej organizácie UFC – Karlosovi “TERMINÁTOROVI” Vémolovi! 

 

Nedávno sme vám priniesli kompletné záznamy zápasov Attilu Végha, Gábora Borárosa a Karlosa Vémolu a dnes pre vás méme ďalšiu lahôdku. Zápas snov, ktorý sa odkladá už roky, by sa zdá sa konečne mohol stať realitou a naši fanúšikovia by si tak mohli vychnutnať skutočný, športový sviatok.

Čo sa zmenilo? Už 23 februára 2019 zavíta do českej Prahy najprestížnejšia organizácia zmiešaných, bojových umení UFC a pri tejto príležitosti Karlos Vémola poslal českým, ale aj slovenským fanúšikom odkaz so skutočnou bombou. Čechom prišlúbil, že sa opäť stane hviezdou UFC a Slovákom zasa, že okamžite, ako pre túto prestížnu organizáciu nastúpi, začne vyvíjať tlaky, aby sa ku kontraktu dostal aj Attila Végh. Zdá sa tak, že najočakávanejší zápas našej MMA scény by sa konečne mohol stať realitou.

Attla Végh vs. Karlos “TERMINÁTOR” Vémola:

 

Karlos Vémola vs. Attila Végh

Attila Vegh vs. Karlos Vémola

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter, youtube