Attila Végh utrpel zdrvjúcu porážku v prvom kole: Video však odhalilo skrytý faul!

Včerajší galavečer Oktagon 12 priniesol viacero prekvapení, no medzi tie najväčšie nepochybne patrila zdrvujúca porážka nášho šampióna a veterána organizácie Bellathor, Attilu Végha (33 rokov). Tvrdé KO mu hneď v prvom kole uštedril papierovo slabší súper Virgil Rez Dog Zwicker (37 rokov)!

Bezprostredne po odvysielaní z živého prenosu však prišiel portál sport.sk s teóriou, že Virgil si k svojmu víťazstvu dopomohol nečestným spôsobom. Kritický úder mal prísť v čase 2:04 minúty pred koncom, kedy Virgil zasiahol Attilu hlavičkou!

Od tej chvíle Attila prakticky nevedel, kde sever, čo Zwicker šikovne využil a svojho súpera okamžite zasypal sériou tvrdých rán do hlavy. Atiilovi sa už do konca zápasu nepodarilo nabrať dych, pričom tvrdý konckout prišiel približne jeden a pol minúty pred koncom prvého kola.

Tak-či-onak však verdikt rozhodcov už nieje možné zmeniť a tak sa Attila bude musieť s tvrdou porážkou čo najrýchlejšie psychicky vyrovnať. Už čoskoro ho totiž čaká zápas, kedy sa proti nemu postaví česká legenda a veterán UFC, Karlos “Terminátor” Vémola (33 rokov), ktorý neprehral žiaden zápas od roku 2015!