Animovaní Addamsovci: V desivom animáku budú skúšať mučiace techniky a demolovať…

Otcom rodiny Addamsovcov je výtvarník Charles Addams, ktorý desivú rodinku pôvodne stvoril vo svojich kreslesných vtipoch. Tie sprvoti vychádzali v novinách, no vďaka značnej popularite si pôvodne kreslená rodinka rýchlo našla bránu do sveta televízie a neskôr aj hraného filmu.

 

Vôbec prvý čiernobiely seriál s rodinou Addamsovcov nakrútila stanica ABC v rokoch 1964 až 1966, pričom sitcom sa v dvoch seriách dočkal celkovo 64 epizód, ktoré si od roku 2006 môžete kúpiť v kolekcií na DVD.

Roku 1991 sa rodina Addamsovcov po prvýkrát objavila vo filmovom spracovaní a snímka sa stala okamžite tak populárnou, že sa dočkala pokračovania už v roku 1993.

Na veľké úspechy z minulého tisícročia by v súčasnosti rado nadviazalo štúdio MGM, ktoré sa za pomoci režisérou úspešných filmových snímkov, ako Shrek 2 či Sausage party (Conrad Vernon a Grega Tiernan) rozhodlo nakrútiť hororový animák o bezkonkurenčne najtemnejšej rodinke v celých spojených štátoch.

Charles Addams - pôvodný tvorca rodiny Addamsovcov

Charles Addams – pôvodný tvorca rodiny Addamsovcov

Aj keď o samotnom animáku zatiaľ veľa nevieme, podľa dostupných informácií Gomezovi prepožičia svoj hlas Oscar Isaac a jeho manželku Mortishu nahovorila Charlize Theron. Dosť bolo rečí, poďte si spoločne s nami užiť prvý trailer v ktorom rodina Addamsovcov skúša mučiace techniky a demoluje svoj dom!

Rodina Addamsovcov 2019:

Pôvodný Addamsovci z roku 1964:

Prvý film z roku 1993:

Zdroj/Foto: youtube