Americký bulvár šokoval svet: Výsledky DNA testov mali preukázať, že Harry nie je otcom!

Aj keď my v KULTmagazíne nepatríme k milovníkom bulváru, uvedomujeme si, že nás číta mnoho žien a je nám jasné, že by ste nám ignoráciu tejto bulvárnej mega perly jednoducho neodpustili – takže vážené dámy – Tento článok je tu špeciálne pre vás! 🙂

 

Americké portály Globe a Gossipcop doslova šokovali celý svet po tom, čo do médií vypustili tvrdenie, že podľa testov DNA sa preukázalo, že princ Harry nie je otcom malého Archieho. Zo šokuúcej správy mal byť údajne princ doslova zdrvený:

“Totálne zbledol, bol skoro priesvitný. Meghan sa potom rozplakala a šepkala, že je to nemožné, že to nemôže byť pravda. Harry je zničený, ale nechce chlapčekovi zničiť detstvo, takže bude mlčať,” – citácia anonymného zdroja z blízkeho okolia kráľovskej rodiny.

Ďalej sa v americkej tlači dočítate, že Harry mal bezprostredne po zdrvujúcej novinke kričať na zamestnanca, ktorý správu doručil, že sa jedná o chorý vtip… Samotná kráľovská rodina sa zatiaľ k celému incidentu nijako nevyjadrila a tak je stále otázne či sa jedná o pravdivé správy, albo len o obrovskú bulvárnu kačicu.

harry nie je otcom

Archie

Zdroj/Foto: Twitter, globe,  gossipcop, facebook, youtube