Ako v skutočnosti vyzerá legendárny komiksový pár? Toto je ich reálna podoba!

Populárny ilustrátor Yehuda Devir so svojou manželkou Mayov sú vďaka sociálnym sieťam a Devirovej kreativite dobre známi po celom svete. Devir totiž už roky maľuje radosti, ale aj strasti ich každodenného manželského života a ľudia si jeho resby doslova zamilovali!

 

Ako sme spomínali hneď v úvode hlavným ilustrátorom dnes už tak populárneho komiksu je Devir, no jeho manželka Maya je údajne hotovou studnicou nápadov a tak spolu tvoria dokonalý tím:

Sme už spolu tak dlho, že naše priateľstvo a láska sa zdajú byť také silné, že sa nám podarí dosiahnuť všetko, ak budeme spolupracovať. Výzvy nás robia silnejšími – nechal sa počuť v nedávnom rozhovore Devir.

Hoci je séria obrázkov z ich bežného života mimoriadne populárnou len málokto vie, že tieto milé animované postavičky sú skutoční ľudia z mäsa a kostí.

Dnes sme si preto pre vás pripravili obrázkový špeciál v ktorom si budete môcť prezrieť nie len Devirove najvydarenejšie – mládeži prípustné – ilustrácie, ale skutočnú podobu sympatického, manželského páru.

Manželský život:

Ako v skutočnosti vyzerá legendárny komiksový pár:

Yehuda Devir s manželkou Mayou – rozhovor:

Zdroj/Foto: Instagram, youtube