Agent FBI prezradil tajný trik: Takto odhalíte, že vás niekto nemá rád?!

Ľudia sú v dnešnej dobe omnoho menej priamoćiari, ako tomu bývalo v minulosti. Pretvárka nás sprevádza našim každodeným životom a vy si takmer nikdy nemôžete byť istý tým či vás niekto neohovára za vašim chrbtom. Chcete sa naučiť spôsob, ako odhaliť, že vás niekto nemá rád? Potom je dnešný článok určený práve pre vás!

 

Joe Navarro je bývalým, špeciálnym agentom FBI a expertom na čítanie reči tela. Ako sám hovorí počas konverzácie naše telo nedokáže kontrolovať všetky svoje pohyby a nám úplne postačí, ak sa ich naučíme správne dešifrovať. Oči, pery, krk a nohy – to všetko sú čati tela ktorými pri rozhovore hýbeme úplne mimovoľne a práve podľa nich sa dá najlepšie vyčítať či vás niekto má alebo naopak nemá v láske.

FBI rec tela

FBI – reč tela

Reč tela: Ako odhalíte, že vás niekto nemá rád:

Azda najlepším spôsobom, ako odhaliť, že vás dotyčná osoba nemá rada je sledovať jej zrejnice. V prípade, že ste človeku nesympatický jeho zrejničky sa výrazne stiahnu a zmenšia. Naopak v prípade, že k vám dotyčný pociťuje náklonosť jeho zrejničky budú na široko roztiahnuté a uvoľnené. Ďalším výrazným znakom je pohyb ľudských nôh. Za predpokladu, že niekoho nemáte radi sa totiž špičky vašich nôh budú odsúvať iným smerom, ako stojí nenávidená osoba.

Neklamnym znakom toho, že vás niekto nemá rád, sú však aj stiahnuté pery, jazyk z vnútra tlačiaci na líce alebo dotyk ruky na spodnej časti krku. Všetky tieto gestá či pohyby sú takmer stopercentným znakom, že vás dotyčná osoba nemá v láske. Ich prejavy sú úplne mimovoľné a udržať nad nimi kontrolu je takmer nemožné.

Zdroj/Foto: youtube, businessinsider.com, depositphotos.com