Beverly Hills má oficiálny trailer: Po 20 rokoch opäť spolu!

Od poslednej klapky legendárneho seriálu o amerických tíneďzeroch – Beverly Hills 902 10 – uplynulo už neuveriteľných 19 rokov, no pre všetkých fanúšikov máme výborné správy. Kultový seriál sa už čoskoro vráti na televízne obrazovky a na svete je dokonca prvý trailer!

 

Kultový seriál Beverly Hills 902 10 sa začal vysielať začiatkom 90 rokoch, pričom partia ôsmich priateľov sa stala doslova fenoménom svojej doby. Osudy Brendona, Brenda, Dylana, Kelly, Donna, Davida, Stevea a Andrei sledovali milióny mladých ľudí po celom svete celých 10 rokov, no roku 2000 sa tvorcovia seriálu rozhodli sériu ukončiť.

Hoci sa televíza CBS v roku 2008 pkúsila značku oživiť prostredníctvom nových čatí, na natáčanie nepozvala ani jedného z pôvodných protagonistvo seriálu a tak sa z Beverly Hills 902 10- Nová Generácia stal prepadák.

Televízna stanica FOX TV však oficiálne oznámila návrat legendy! Hviezdy prvej série sa už onedlho vrátia späť na televízne obrazovky, čo pochopiteľne prinieslo obrovský divácky záujem a vy si tak môžete vychutnať prvý oficiálny trailer.

Beverly Hills 902 10 – trailer 2019:

Beverly Hills 902 10 – 90-te roky:

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter, youtube