5 najkrajších učiteliek, ktoré zviedli svojich žiakov: Je medzi nimi aj Slovenka!

Dnešný článok začneme trochu netradične a síce úprimným chlapským vyznaním: Títo chalani mali set-sakramenské šťastie! Ok… príznávame sa bez mučenia, že im zavídime, ale poďme k veci: Dnes sme totiž pre vás pripravili fotošpeciál vo forme piatich nádherných učiteliek, ktoré zviedli svojich žiakov!

 

Už v minulosti sme vám priniesli článok o 42 ročnej Mary Frances Fletcherovej, učiteľke ktorej sa na pôde školy malého amerického mestečka podarilo zviesť troch žiakov a verte, že keď ju uvidíte budete im strašne závidieť – fotografie nájdete tu.

Článok mal medzi vami čitateľmi moriadne pozitívny ohlas a preto sme sa rozhodli, že tentokrát si pripravíme pre pánsku časť nášho publika niečo špeciálne. Takže chlapi, toto je 5 najkrajších učiteliek, ktoré zviedli svojich žiakov!

Caroline Berrimanová, Anglicko – Manchster:

ucitelka zviedla ziaka

Na Angličanku mimoriadne príťažlivá, 30 ročná učiteľka si so svojim sotva 15 ročným študentom užívala až niekoľko mesiacov.  Podľa výpovedí na súde sa u nej doma stretávali tak často, až chlapca jej malá dcérka začala považovať za otca, pričom celý románik sa prevalil po tom, čo pani učiteľka so svojim žiakom otehotnela.

Chlapec sa následne priznal rodičom, ktorý samozrejme vec ohlásili polícii a Caroline tak prišla o prácu. Súd ju odsúdil na niekoľko rokov väzenia, no vzhľadom na jej stav trest podmienil dvojročným odkladom.

Whitney Fetters, USA – Oklahoma:

najkrajsie ucitelky

28-ročná, americká učiteľka dostala zálusk na svojho iba 14-ročného študenta. Natešený zajačik si s pani učiteľkou užíval niekoľko týždňov, no len do chvíle, kým mu rodičia v telefóne neobjavili jej erotické fotky. Whitney bola za tento prehrešok prevezená priamo do cely predbežného zadržania, pričom súd stanovil kauciu na 10 000 dolárov.

Laura Whitehurst, USA – Kalifornia:

ucitelka zneuzila ziaka

Priam neuveriteľné štastie mal 16 ročný mladík z Kalifornie, ktorému sa podarilo zbaliť svoju peknú a pomerne dobre “vybavenú” pani učiteľku. Ich románik trval niekoľko mesiacov a všetko sa prevalilo až po tom, čo pani učiteľka otehotnela.

Škola sa však celú záležitosť snažila ututlať, čím rodine údajne spôsobila životnú ujmu a mladíkovi musela následne vyplatiť odškodné vo výške neuveriteľných šesť milónov dolárov! Dieťa bolo zverené do striedavej starostlivosti…

Pamela Rogers Turner, USA – McMinnville:

slovenska ucitelka zneuzila ziaka

Táto pani učiteľka bola natvrdo odsúdená na štyri roky väzenia za pomer s 13-ročným študentom. Usvedčila ju vlasntá hlúposť a tiež nevyzretosť jej partnera. Učiteľka chlapcovi zaslal videozáznam z ich spoločných radovánok a študent sa ním následne pochválil na youtube…

Fatima Grupico, USA – New Jersey:

ucitelky ktore zneuzili

Čerstvá, sotva 24-ročná učiteľka dejepisu podľahla svojmu 17-ročnému študentovi s ktorým si užívala priamo v školskom kabinete. Vzhľadom na pomerne vysoký vek študenta však táto učiteľka odsúdená nebola a jej jediným trestom sa stala strata zamestnania.

BONUS – Slovensko:

Podobný prípad sa odohral aj v Slovenskom meste Humenné, kde v roku 2015 mala učiteľka zneužiť 12. ročného študenta siedmeho ročníka základnej školy. Viac informácii nájdete tu.

Zdroj/Foto: acidcow.com, youtube, evfxonline.com, wallpaper4me.com, depositphotos.com