40 ročná Slovenka svojim inzerátom pobúrila Internet: Chcela by milenca aj syna v jednej osobe!

Nedávno sme vás pobavili inzerátom Slovensky, ktorá si zúfalo túži po frajerovi, no žiaden nie je schopný vyhovieť jej špecifickým požiadavkám – inzerát nájdete tu – a dnes budeme v podobnom i keď omnoho zvláštnejšom duchu pokračovať…

 

Internet je miesto, kde môžeme nechať hanbu za dverami a pod rúžkou anonymity zo seba vypustiť skutočného predátora. Zrejme tak, nejako sa na veci díva aj istá 40 ročná Slovenka, ktorá sa rozhodla naraziť si prostredníctvom facebookovej stránky priznania tíneďzerov mladého zajačika.

Jej zvláštny inzerát však pobúril množstvo Slovákov a v posledných hodinách sa šíri našim internetom doslova rýchlosťou blesku. Samotná predstava, že staršia žena hľadá výkonného mladého muža nie je ničím prekvapivá, no to čo je skutočne zvláštne je samotný obsah daného inzerátu.

Slovenska v ňom totiž zdôrazňuje, že nehľadá iba mladého milenca, ale niekoho, kto by jej bol zároveň synom a presne tak by sa mal aj správať. Hovorí sa, že raz videť je lepšie, ako storazy počuť, takže dámy a páni, vážení čitatelia: Čítajte pozorne…

Hľadám lásku a syna v jednej osobe:

Hľadám lásku a syna v jednej osobe. Mám 40 rokov a som slobodná. Nevedela som si nájsť muža a strašne som vždy chcela deti. Teraz by som chcela nejakého 19-25 ročného chalana…ktorý by mi upratoval, sprchoval ma, žehlil mi, varil vynášal smetie ale aj sa mi venoval v iných činnostiach. Proste by mi bol synom ale aj by som v ňom našla lásku svojho života.

Ja ho budem živiť a venovať sa mu a môže u mňa bývať. Ak mu nevadí že som bacuľka a mám 40 rokov a som celkom samotárka ale rada spoznám aj jeho mladých kamarátov. ak poznáte niekoho takého dajte mu vedieť že existujem dakujeeem.” dočítame sa v kontroverznom inzeráte.

Zdroj/Foto: facebook, flickr, depositphotos.com – ilustračné obrázky